English  
      Entek Teknik Malzeme Temsilcilik A.�. - Komple ��z�m  
   
Entek Teknik Malzeme Temsilcilik A.�. - Komple ��z�m �retici...
   
 

Firma Haberleri

   

ÜRÜN TEMİNİNDEN, ANAHTAR TESLİMİNE. KOMPLE ÇÖZÜM...

 
       
      Ürün Temininden Anahtar Teslimine Komple Çözümler...

ENTEK TEKNİK , Endüstriyel otomasyon sektörünün Türkiye'deki kurucularındandır. 23 yıldır, işletmelerin problemlerine en ekonomik ve verimli çözümleri geliştirme konusundaki başarısı ile tanınmaktadır. Yılların deneyimi ile, endüstriyel proseslerin ve problemlerinin analizini başarıyla yapmakta ve işletmelere özel çözümler üreterek, yeni yatırımlarının  yüksek kaliteli üretime çevrilmesine yardımcı olmaktadır.

Endüstriyel Otomasyon dünyasının devlerinden temsilcilikleri bulunmaktadır. Cihaz, donanım ve sistemlerin temsilcilerden sağlanması, programlanması, montajı ve devreye alınması gibi saha hizmetlerinin yanısıra,deneyimli ve iyi yetişmiş mühendis, ve teknik personel kadrosu ile devreye alma öncesi ve sonrasında eğitim vererek, sistemlerin verimli çalışması temin edilmektedir.

İşletmelere çok özel çözümler gerektiğinde, Ar-Ge, Yazılım ve Elektronik devre dizgi ve üretim bölümleri devreye girmektedir. Tasarımı yapılan elektronik cihazlar, yazılım bölümünde tamamlanmakta, elektronik bölümünde de üretimi yapılmaktadır. Geliştirdiği çözümlerden bazılarının yurt dışı temsilcisi olduğu şirketler tarafından kullanılması, tüm Endüstriyel Otomasyon  sektörü için de bir gurur kaynağıdır. 

Endüstriyel otomasyonda tüm çözümleri bir arada sunabilen, özel çözümler geliştirebilen nadir şirketlerden biri olma özelliği ile her an işletmelerin yanındadır.

 
       
       
       
       
       
   
Entek Teknik Malzeme Temsilcilik A.�. - Komple ��z�mler...